Kuruluş

 “Bereket Medya Grubu, sunduğu ürün ve hizmetlerle saygın ve yükselen bir markadır.”

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık alanında en büyük tematik medya grubu olan Bereket Medya Grubu profesyonel iş hayatına, Yönetim Kurulu Başkanı Halilullah Kasap’ın 2004 yılında elektronik ve haberleşme alanında faaliyet gösteren Rftech Broadcasting Tecnology şirketini kurmasıyla başlamıştır. Çok kısa bir sürede iş hacmi artan ve büyüyen Bereket Medya Grubu; bugün Medya, Prodüksiyon Hizmetleri, Tarımsal Danışmanlık ve Tarımsal Pazarlama alanlarında birçok grup şirketiyle sektörde hizmet sunmaya devam etmektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen grup şirketleri; sundukları ürün ve hizmetlerle sektörün saygın şirketleri arasında yerini almıştır.

 

Büyük bir inanç ve özveriyle yayın, yayımcılık ve ticari faaliyetine devam eden Bereket Medya Grubu’nun bugün saygın ve yükselen bir marka olması; ürün ve hizmet sunduğu tüm alanlarda ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip etmesi ve her biri alanında donanımlı insan kaynağına verdiği değerle gerçekleşmektedir.

 

Medya kuruluşları arasında tematik olmanın vermiş olduğu sorumlulukla bu topraklar üzerinde yetişen, üreten, çalışan ve değer katan herkesin yanında olmaktan ve bilgi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.