İnsan Kaynakları

Merhaba,

Bereket TV olarak , hem kişisel hem profesyonel yaşamlarına önem veren ve enerji dolu kişilerle çalışmanın gücüne inanırız. Bu doğrultuda, Türkiye ve Dünya çapında heyecan verici bir kariyeri gerçekleştirmek üzere aramıza katılan onlarca çalışanımız vardır.

Kurumsal bir şirket olan Bereket TV, çalışanlarına gelişim ve kariyer olanakları açısından birçok fırsat sunar. Her bir çalışan; niteliklerini, isteklerini ve gelişimini yansıtan bir kariyer belirlemek için, yöneticisiyle birlikte hareket eder. Şirketimizde her bir birey için; iş performansı, beceri ve yetenek durumlarına göre kariyer olanakları ve gelişim fırsatları sunan uygulamalarımız vardır.

Bu çerçevede, ekibimizi oluştururken en geniş ve kapsamlı değerlendirmeyi yapar ve çalışanlarımızı şirket vizyonumuz ve hedeflerimize uygun bireyler arasından seçeriz.

Bereket TV’nin en değerli kaynağı personeli ve personeline duyduğu güvenidir. Bu doğrultuda; çalışanlarımızın çalışma azimlerini ve işlerine duydukları bağlılığı destekleyici çalışmalar yapmaktayız.

Şu an size uygun bir iş olanağı bulamadınız mı?

İnsan Kaynakları bölümünden hangi alanlarda personel ihtiyacımız olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bereket TV genel başvuru bölümünü tıklayarak kişisel profilinizle ilgili özgeçmişi doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı şekilde Departman bazında açık kadrolar bölümünü tıkladığınızda size uygun olan ilana başvurunuzu bırakabilirsiniz. Özgeçmişiniz, Bereket TV İnsan Kaynakları ve Personel Müdürlüğü tarafından inceleme ve değerlendirmeye alınmaktadır. Profilinize uygun bir iş olanağının olması halinde sizinle en kısa sürede irtibata geçeceğimizi bildirir, başarılı bir kariyer dileriz.

Teşekkürlerimizle,

Rabia Gümüş
İ.K. ve Personel Müdürü

Açık Pozisyonlar Genel Başvuru Formu