Fuar Saati

Tarım, hayvancılık ve mekanizasyon sektörünün öncü temsilcilerinin yeni ürün, hizmet ve teknolojilerini tanıtmak için bir araya geldiği fuarları bu programda bulabilirsiniz. Fuar Saati Programı size tarım, hayvancılık ve mekanizasyon fuarlarındaki tüm yenilikleri göstermeye ve bu fuarlarda sizi gezdirmeye devam edecek. Teknoloji ve eğlence dolu Fuar Saati Programını Serdar KUZUCU sunuyor.

23 Nis 1385 0

Fuar Saati Menemen Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Tarım ve hayvancılık sektörünün önde gelen firmalarının katılımıyla düzenlenen Menemen Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nı, sizler için gezdik ve birçok firmanın yetkililerinden ürünleri hakkında bilgiler aldık. İyi seyirler..

01 Oca 1257 0

Fuar Saati Growtech Euroasia 2016 Tarım Fuarı 3 Bölüm

Growtech Euroasia 2016 16. Uluslararası Seracılık, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri fuarı 3. bölümüyle Bereket TV ayrıcalığıyla ekranlarınıza geliyor. Tarım ve Hayvancılığın kanalı Bereket TV'ye aşağıdaki hesaplardan da ulaşabilirsiniz. www.bereket.tv www.facebook.com/berekettv www.twittter.com/berekettv www.instagram.com/berekettv www.youtube.com/c/berekettv

07 Ara 1788 0

Fuar Saati - Adana Tarım Fuarı

Tarım Sektöründeki yenilikleri, gelişmeleri ve teknolojik gelişmeleri sizlerin ayağına getiren Fuar Saati programının bu bölümünde Çukurova'nın en büyük tarım fuarı olan Adana Tarım Fuarı ekranlarınıza geliyor.