Burak Hakkı İle Tarım Sohbetleri

Burak Hakkı İle Tarım Sohbetleri

Pek çoğumuzun yakından tanıdığı, yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla severek takip ettiğimiz Burak Hakkı ile Gelibolu’da oğlu doğduktan sonra satın aldığı bahçesinde sizler için tarıma dair sohbet ettik.

Sohbetimizde sevilen oyuncu, bölgede yoğun olarak zeytin yetiştiriciliği yapılmasına rağmen internetten yaptığı araştırmalar ve edindiği bilgilerle ceviz yetiştiriciliğine karar verdiğini ve 10 yıldır yetiştiricilik yaptığını söyledi.

Anne ve babasının da desteği ile bugünlere getirdiği bahçesinin bakımında çok fazla profesyonel destek almadıklarını ve birçok işlemi kendilerinin yaptığını aktardı.

Tarımın insanı dinlendirdiğine inanan Burak Hakkı, aynı zamanda iyi bir Bereket TV izleyicisi olduğunu da vurguladı.

Sürekli olarak araştırma yaparak kendini geliştirmeyi ve bahçesini en iyi şekilde kullanmak istediğini belirten başarılı oyuncu;  gençlerin tarıma ilgisinin her geçen gün azaldığını ve önümüzdeki yıllarda çiftçiliğinin yapılamayacağından dolayı duyduğu üzüntüyü aktardı.

Burak Hakkı’nın tarıma dair gelecek planlarını da anlattığı sohbetimizin yer aldığı Artı Gündem programımızı YouTube hesabımızdan izleyebilirsiniz.

21.04.2018 16:53:24 780 Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorumlar

BENZER HABERLER