Bahçıvanın Elinden

Bahçede ve saksıda severek yetiştirdiğiniz bitkiler hakkında pratik bilgiler ve uygulamaları farklı mekanlarla ekranlarınıza taşıyor. Hem amatör hemde profesyonel peyzaj düzenlemelerini, ev ve bahçe bitkileri hakkında merak edilen konuları ve ilginç detayları bu programda bulabilirsiniz. Hem gözünüze hemde gönlünüze hitap eden Bahçıvanın Elinden Programını Bitki Uzmanı Hasan ALTIN sunuyor.

  • 11:00 Cumartesi
  • tekrarPZT 22:30, SAL 07:00, PRŞ 14:30
  • 40-60 dakika Süre
  • Hasan Altın - Bitki Uzmanı
  • www.facebook.com/berekettv
04 ub 41 0

Bahçıvanın Elinden Guzmania ve Aechmea Bitkilerinde Bakım ve Besleme

Bahçıvan Hasan Altın bu programda geç ve zor çiçek açan ama çiçeğini de uzun süre muhafaza eden, ofis ve ev ortamlarının en güzel hediye çiçekleri Guzmania ve Aechmea bitkilerinin bakım isteklerinden tekrar çiçek açtırmak için yapmamız gerekenlere kadar pek çok başlığı anlatıyor.

07 Oca 1468 0

Bahçıvanın Elinden - Afrika Menekşesi Bakımı

Bahçıvan Hasan Altın bu hafta evlerimizin vazgeçilmez çiçeği Afrika Menekşesini bizlere anlatıyor. Ev ortamında menekşe bakımından, yapraktan çoğaltma yapılırken dikkat edilmesi gerekenlere kadar pek çok konuyu bu programda izleyebilirsiniz. Program içerisinde telefon bağlantılarınıza da yer vermekteyiz.

31 Ara 1087 0

Bahçıvanın Elinden - Melisa ve Horoz İbiği Bitkisi

Hasan Altın bu programda bizlere kış döneminde Melisa bitkilerimizde yapmamız gereken bakımları anlatıyor.Kış döneminde bitkimizi gereksiz dallarından arındırarak baharlık formunu vermeliyiz. Budadığımız dalları da ev koşullarında nasıl çoğaltabileceğimizi bu programda öğreniyoruz.

10 Ara 1702 0

Bahçıvanın Elinden - Begonya, Patos Sarmaşığı ve Zebra Bitkisi

Bahçıvanın Elinden programının bu bölümünde çiçekler arasında en fazla çeşidi olan ve tüm yıl boyunca üzerinde çiçekleri olan begonya, dikiminden bakımına her yönüyle ele alınıyor. Begonyanın yanında Hasan Altın sizlere patos sarmaşığı ve zebra bitkisinin bakımını anlatıyor.