Bahçıvanın Elinden

Severek yetiştirdiğiniz bitkileriniz hakkında yeterince bilgi sahibi misiniz? Pratik bilgiler ve püf noktaları ile daha kısa sürede daha güzel bitkilere kavuşmak artık hayal değil. Hem amatör hem profesyonel olarak bahçe ile uğraşanlara hitap eden “Bahçıvanın Elinden” Programında, peyzaj düzenlemeleri, ev ve bahçe bitkilerinin tanıtımının yanı sıra, bitkilerin bakımına yönelik pratik bilgileri ve ilginç detayları bulabilirsiniz. Hem gözünüze hem gönlünüze hitap eden Bahçıvanın Elinden Programı Hasan ALTIN’ın sunumu ile sizlerle…

  • 11:00 Cumartesi
  • tekrarPazartesi 17:00, Çarşamba 23:00, Perşembe 08:00
  • 40-60 dakika Süre
  • Hasan Altın - Bahçıvan
  • www.facebook.com/berekettv
04 ub 803 0

Bahçıvanın Elinden Guzmania ve Aechmea Bitkilerinde Bakım ve Besleme

Bahçıvan Hasan Altın bu programda geç ve zor çiçek açan ama çiçeğini de uzun süre muhafaza eden, ofis ve ev ortamlarının en güzel hediye çiçekleri Guzmania ve Aechmea bitkilerinin bakım isteklerinden tekrar çiçek açtırmak için yapmamız gerekenlere kadar pek çok başlığı anlatıyor.

07 Oca 915 0

Bahçıvanın Elinden - Afrika Menekşesi Bakımı

Bahçıvan Hasan Altın bu hafta evlerimizin vazgeçilmez çiçeği Afrika Menekşesini bizlere anlatıyor. Ev ortamında menekşe bakımından, yapraktan çoğaltma yapılırken dikkat edilmesi gerekenlere kadar pek çok konuyu bu programda izleyebilirsiniz. Program içerisinde telefon bağlantılarınıza da yer vermekteyiz.

31 Ara 724 0

Bahçıvanın Elinden - Melisa ve Horoz İbiği Bitkisi

Hasan Altın bu programda bizlere kış döneminde Melisa bitkilerimizde yapmamız gereken bakımları anlatıyor.Kış döneminde bitkimizi gereksiz dallarından arındırarak baharlık formunu vermeliyiz. Budadığımız dalları da ev koşullarında nasıl çoğaltabileceğimizi bu programda öğreniyoruz.

10 Ara 1314 0

Bahçıvanın Elinden - Begonya, Patos Sarmaşığı ve Zebra Bitkisi

Bahçıvanın Elinden programının bu bölümünde çiçekler arasında en fazla çeşidi olan ve tüm yıl boyunca üzerinde çiçekleri olan begonya, dikiminden bakımına her yönüyle ele alınıyor. Begonyanın yanında Hasan Altın sizlere patos sarmaşığı ve zebra bitkisinin bakımını anlatıyor.